Flipcharty

devene
devene
28. 5. 201924. 2. 2020

Jsou nejlépe dostupnou vizuální pomůckou pro různá zasedání, prezentace nebo besedy. Flipcharty ulehčují práci jednak přednášejícímu, tak i publiku. Vysvětlíme vám proč.
Jejich využití je rozmanité a práci s nimi ocení každý uživatel. Pokud budete na straně přednášejícího, flipcharty oceníte především proto, že díky nim budete moci udržet publikum aktivní a v tématu, které jim chcete sdělit. Na tabuli poznamenáte vždy to, co je nejdůležitější a složité jevy, které nelze snadno vysvětlit, můžete přímo zakreslit nebo blíže je popsat i tím, že pokud mají flipcharty vysouvací ramena nebo magnetickou plochu, lehce sem umístíte jakýkoliv obrázkový graf nebo již popsané listy papíru, aby se neztratila návaznost v tématu. Vaše prezentace tak bude nejen rozmanitá, ale srozumitelná každému. V poslední řadě si můžete být jistí, že pokud budete účastníkem v publiku, tato prezentační tabule vám usnadní orientaci a udrží vás v kontaktu s přednášejícím.

Nakupte v našem obchodě!

Naše společnost vám nabízí tyto prezentační tabule v sekci kancelářských potřeb. Snadno si v nabídce vyberete, protože orientaci usnadňují obrázky a podrobné popisky s cenou. V případě nejasností nás stačí kontaktovat a my vám s výběrem nebo průběhem objednávky pomůžeme.

Nezařazené